ВО "Свобода"

ENG

11 березня 2017
Олег Тягнибок: Поширення націоналістичної ідеї в середовищі військових ‒ одне з основних завдань "Легіону Свободи"
Олег Тягнибок: Поширення націоналістичної ідеї в середовищі військових ‒ одне з основних завдань "Легіону Свободи"

Серед завдань "Легіону Свободи" ‒ опіка над родинами загиблих та поранених, формування здорового україноцентричного ядра в армійському середовищі та створення мобілізаційного плану на випадок переходу війни в гарячу фазу. Про це 11 березня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час установчих зборів Київського "Легіону Свободи".

"Сподіваюся, що діяльність "Легіону Свободи" сприятиме поширенню націоналістичних ідей в військовому середовищі. Адже ми маємо своє бачення розвитку держави. Грантожерські ліберальні організації намагаються формувати політичний порядок денний і загрожують здоровому розвитку країни не менше за олігархів і "бариг". Нам дуже болить, що після Революції Гідности Україна почала розвиватися не за тим напрямком, який було задано нацією. Ми, націоналісти, стоїмо на варті національних традицій і світоглядів. Ми задамо курс, за яким Україна піде після війни.

"Легіон Свободи" має чітку мету ‒ поширення націоналізму у військовому середовищі, обмін інформацією серед легіонерів, відстоювання соціальних прав.

Сподіваюся, що ЛС співпрацюватиме із молоддю, адже вояки можуть багато чого навчити нове покоління. Ще одним важливим завданням ЛС є формування мобілізаційного плану, адже ситуація на фронті загострюється. Розуміючи, що війна може повернутися до найгарячішої фази й ми не можемо собі дозволити бути розгубленими ‒ натомість керуватимемося чіткими орієнтирами.

Для реалізації наших намірів націоналісти мають здобути повну владу. Середовище легіону ми розцінюємо і як потенційних потужних політиків ‒ для тих, хто хоче йти у політику", ‒ підкреслив Олег Тягнибок.

Воєнна прес-служба ВО "Свобода"