ВО "Свобода"

ENG

14 лютого 2017
Ігор Мірошниченко: Це боязливий уряд, якщо він готовий іти на угоди з терористами і здавати національні інтереси
Ігор Мірошниченко: Це боязливий уряд, якщо він готовий іти на угоди з терористами і здавати національні інтереси

14 лютого 2017 року народний депутат України VII скликання, депутат Київради від ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко піддав нищівній критиці енергетичну політику уряду в етері телеканалу "Еспресо ТВ".

Свободівець зазначив, що за три роки війни з Росією уряд вже мав створити альтернативу антрациту, який видобувається на окупованих територіях.

"Українські чиновники нині намагаються обдурити людей, розповідаючи, що уряд буде змушений практикувати віялові відключення. Але при цьому посадовці не говорять про те, що ми постачаємо електроенергію на Донбас, який не розраховується з Україною і не платить ні копійки. Гройсман й далі планує забезпечувати окуповані території електроенергією, позбавляючи її при цьому українців, які мешкають на мирній частині України", ‒ зазначив Ігор Мірошниченко.

"Насправді правда криється у тому, що це вугілля дозволяє щодня вимивати мільйони гривень з державного б'юджету, і ці гривні осідають у кишенях олігарха Ахметова й тих чиновників, які дозволяють йому вивозити вугілля і продавати підприємствам, що виробляють теплову енергію. Схема проста: вугілля на окупованих територіях коштує 600, максимум 700 гривень за 1 тону. Таку ціну наводять експерти. Водночас на підприємство Ріната Ахметова ДТЕК вугілля купують за б'юджетні кошти вже по ціні 1700 гривень за тону", ‒ заявив Ігор Мірошниченко.

Наостанок свободівець зауважив, що на непідконтрольних Україні територіях тарифи у тричі менші, ніж на підконтрольних. Саме тому "Свобода" підтримує блокування залізниці, адже це своєрідний акт відчаю громади.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"