ВО "Свобода"

ENG

21 червня 2017
Юрій Левченко: Нищити історичні будівлі ‒ відома тактика недобросовісних забудовників
Юрій Левченко: Нищити історичні будівлі ‒ відома тактика недобросовісних забудовників

Хотілося б, щоби пожежа в історичному будинку привернула більше уваги киян до хаотичної забудови міста.

Влаштовувати пожежі в старовинних будинках, доводити їх до аварійного стану, щоби потім швидко знести об'єкт і звести черговий торговий чи бізнес-центр або багатоповерхівку ‒ відома й, на жаль, дієва тактика недобросовісних забудовників та міських чиновників, що в такий спосіб обходять закон і стаханівськими темпами зводять чергових монстрів, які не вписуються в архітектурний ансамбль вулиці та/або руйнують життя місцевим мешканцям.

Попри те, що в столичному бюджеті останні кілька років є кошти на реставрацію ‒ багато історичних будинків у центрі Києва просто покинуті напризволяще. Тому не дивуйтеся, що з часом деякі з них "випадково" палають, а потім на їхньому місці виростають вульгарні свічки.

З цим треба боротися ‒ слідкуйте за нашими анонсами, постійно пишемо про суди по незаконним забудовам і не тільки (facebook.com). Долучайтеся.

P. S. Не маю жодних сумнівів, що ця пожежа ‒ наслідок умисного підпалу, й що міська влада "в долі" й незабаром максимально "сприятиме" забудовнику нищити Хрещатик.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"